تبلیغات
تبلیغات ویژه X
هر چی بخوای +
هر چی بخوای +

درباره وبلاگ

موضوعات

آخرین نوشته ها

نویسندگان

پیوند ها

آرشیو مطالب

پیوندهای روزانه

آمار سایتفال روز شنبه 10 اكتبر - 18 مهر

فرودین

برای پیشبرد اهدافتان بدون تردید به مشورت نیاز دارید. به ویژه اینكه یكی دو مشكل مالی كوچك در مسیر راه شما وجود دارد كه بزودی برطرف خواهد شد. خبر خوشی از راه دور به شما میرسد .

اردیبهشت

سعی كنید به عقاید دیگران احترام بگذارید هر كس حق دارد نظر خود را ابراز نماید شما باید گذشت داشته باشید. از نظر عاطفی روز پرشوری در پیش دارید.

خرداد

حساسیت بیش از حد شما، راه رسیدن به هدفهایتان را برایتان دشوار میكند. ار توقعتان بكاهید و با صبر و درایت مسائل را بررسی و حل كنید. یك نامه بسیار مهم از راه دور به شما خواهد رسید .

تیر

ابرهای تیره به زودی از آسمان زندگی شما بیرون خواهد رفت و دوباره زندگی به شما لبخند خواهد زد. روزی شاد و پر از موفقیت در انتظارتان است. احتمال یك سفر كوتاه دارید .

مرداد

عشق و دل دادگی خوبست امّا نه تا حدی كه به شغل و آبروی شما لطمه بزند. باید یك برنامه منظم برای خودتان ترتیب بدهید تا مشكلات مالی و خانوادگی شما حل شود .

شهریور

گاه به گاه دچار نوعی سردرگمی میشوید كه به نفع شما نیست. خستگی، علت اصلی بروز این دشواریها است، یك استراحت كوتاه كمك بزرگی به شما خواهد بود.

مهر

انجام تعهدات خود را به تعویق نیندازید و در كارها كوتاهی نكنید بگذارید دیگران هم از امكاناتی كه در اختیار شما ست بهره ای ببرند. ممكن است برای حل یك مشكل بزرگ خانوادگی به داوری بنشینید. روز خوبی در راه دارید .

آبان

خبر خوشی خواهید شنید كه موجب خوشحالی شما خواهد شد ممكن است به سفری دور و دراز بروید. با احتیاط در انجام كارهایتان عمل كنید تا موفق شوید. امروز برای شما آرام و دلپذیری خواهید بود .

آذر

این طور بنظر می آید كه در درگیرهای چند روز اخیر ، پیروزی با شما بوده است. برای بهره وری هر چه بیشتر از این موفقیت، برنامه های مالی و خانوادگی خود را تنظیم كنید.

دی

اگر احساس میكنید كه باید تغییری در زندگی تان بدهید، تامل نكنید. فرصت خوبی است برای نشان ن قابلیت و استواری شما. مواظب سلامت خود باشید و به خانواده خود بیشتر توجه كنید .

بهمن

از اظهار نظرهای خود هراسی نداشته باشید و آنچه را كه می پندارید درست است، بی پرده با دوست نزدیكتان در میان بگذارید او به شما كمك خواهد كرد. به یك میهمانی بزرگ دعوت خواهید شد .

اسفند

همه میدانند كه دنبال این هستید تا تغییری در زندگی خود ایجاد كنید ولی بهتر است پیش از آغاز هر كاری، اطراف و جوانب آن را بدقت بررسی كنید. روز خوشحال كننده در راه دارید .
شنبه 18 مهر 1388 توسط مریمBlog Skin