تبلیغات
تبلیغات ویژه X
هر چی بخوای +
هر چی بخوای +

درباره وبلاگ

موضوعات

آخرین نوشته ها

نویسندگان

پیوند ها

آرشیو مطالب

پیوندهای روزانه

آمار سایتفال روزانه 24 فروردین 1388
بره : 1 فروردین - 31 فروردین
این جایزه بخاطر رنج و زحمت فراوانی بود که کشیدی هیچ تلاش و کوششی بدون پاسخ نخواهد ماند برای رسیدن به هدفهای مهم تر و بزرگتر باید تلاش بیشتری کرد تا موفق شد.

گاو : 1 اردیبهشت - 31 اردیبهشت
با اتفاقاتی که رخ می دهد زندگی تو وارد مرحله تازه ای خواهد شد باید خود را برای این مرحله جدید آماده کرد و با خواب و تنبلی خداحافظی کرد مسئولیت های تازه ای به تو واگذار می شود و باید آنها را انجام داد.

دوقلوها : 1 خرداد - 31 خرداد
از کسانی دوری کن که با چرب زبانی خود می خواهند اظهار دوستی کرده و در همان حال امتیازهایی را از تو بدست آورند تو احتیاج به دوستانی وفادار و یک رنگ داری تا در پناه آنان به آرامش برسی.

خرچنگ : 1 تیر - 31 تیر
جلوی این ضرر را هرچه زودتر باید گرفت تا بیش از این نشود لجبازی تو دیگران را هم تحریک می کند تا این خصومت را ادامه دهند با گذشت و بخشش باید به این خصومت پایان داد.

شیر : 1 مرداد - 31 مرداد
با سهل انگاری و تنبلی فرصتهای مهمی را از دست داده و اکنون ناچاری بر آنها حسرت بخوری از این تجربه باید عبرت گرفت و طوری برنامه ریزی نمود که دیگر تکرار نشود زیرا ممکن است این فرصتها هرگز دوباره دست ندهد.

سنبله : 1 شهریور - 31 شهریور
دل خوش کردن به این سرگرمی های کوچک و پیش پا افتاده عمر را تلف می کند انسان وقتی شادی عمیقی را در خود احساس می کند که زندگی برایش معنا و مفهوم داشته باشد و از آن لذت ببرد.

ترازو : 1 مهر - 30 مهر
مراقب باش که از هدف اصلی خود دور نشوی با نگاهی به پشت سرخواهی فهمید که چه گامهایی را به غلط یا به درست برداشته ای خطاهای خود را تصحیح کن تا زودتر به مقصد برسی.

عقرب : 1 آبان - 30 آبان
دشوارترین کار در زندگی آدمی انتخاب است با این حال اگر انتخاب نباشد جای آنرا اسارت و بندگی خواهد گرفت و هیچکس حاضر نیست چون برده ای اسیر و گرفتار باشد با هوشیاری انتخاب کن.

کمان : 1 آذر - 30 آذر
بخشی از ناراحتی و نگرانی تو به کارهای زیادی بر می گردد که بر روی هم انباشته شده است فشار کارهای عقب مانده تو را کلافه و سردرگم کرده است در اسرع وقت باید این اوضاع را مرتب کرد.

بز : 1 دی - 30 دی
باید از پرخوری پرهیز کرد کسیکه معده خود را انبار انواع غذاها قرار می دهد روح و روان خود را گرفته و تشنه گذاشته است باید کمی هم به روح پرداخت تا پرواز را تجربه کند.

ظرف آب : 1 بهمن - 30 بهمن
از شرایطی که برایت فراهم شده گلایه می کنی شاید حق با تو باشد اما باید بدانی که پس از هر سختی راحتی فراهم می شود به شرطیکه صبور باشی.

ماهی : 1 اسفند - 30 اسفند
مدتی است با خود جنگ داری و کسی هم نیست که بین تو و خودت آشتی برقرار کند این آشتی زمانی برقرار می شود که با انجام کاری مهم و ارزنده از خود راضی و خشنود گردی پس فرصت را نباید از دست داد.
       


دوشنبه 24 فروردین 1388 توسط مریمBlog Skin