تبلیغات
تبلیغات ویژه X
هر چی بخوای +
هر چی بخوای +

درباره وبلاگ

موضوعات

آخرین نوشته ها

نویسندگان

پیوند ها

آرشیو مطالب

پیوندهای روزانه

آمار سایتهشت پا تهدید به مرگ شد
پل ، هشت پای پیشگو، پس از پایان رقابت های جام جهانی 2010 كه با ركورد كامل پیش بینی های صحیح این جانور همراه بود، دیگر به پیشگویی رقابت های فوتبال نخواهد پرداخت.

به گزارش ایندپندنت ، این هشت پا كه 8 نتیجه تیم ملی فوتبال آلمان در رقابت های جام جهانی 2010 و دیدار نهایی این رقابت ها كه با برتری اسپانیا و قهرمانی این تیم به پایان رسید را درست پیش بینی كرد، از این پس به زندگی عادی خود در «سی لایف آكواریوم» در اوبرهاوزن آلمان خواهد پرداخت.

این هشت پا از جانب هوادارانی كه تیم هایشان شكست خورد تهدید به مرگ شده تا آنجا كه خوزه زاپاترو، نخست وزیر اسپانیا، خواسته كه «پل» به كشورش پناهنده شود.

سخنگوی آكواریوم با بیان اینكه «پل» از این پس دیگر پیشگویی نخواهد كرد، گفت: پل از این به بعد نه پیشگویی ورزشی می كند ، نه پیشگویی سیاسی ، نه پیشگویی اجتماعی و نه پیشگویی اقتصادی. پل 9 مغز دارد: یكی در بدنش و هشت تا در هركدام از پاهایش.

پل یك هشت پای 2.5ساله است و به نظر نمی رسد برای رقابت های جام ملت های اروپای 2012 در قید حیات باشد. پل به مناسبت پیش بینی های صحیح خود در رقابت های جام جهانی 2010 یك نسخه از جام جهانی از جنس طلا جایزه گرفته است.چهارشنبه 23 تیر 1389 توسط مریمBlog Skin